Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reklamace/Oprava

Dobrý den,
mám notebook lenovo g580 s win8, pc se zaviroval, dodal se antivir eset, podle všeho byli napadeny i systémové soubory, jak přeinstalovat win když je jenom na poškozeném disku (dvd se nedodalo s notebookem), nebo dát na reklamaci jelikož klíč je uložený pevně na tom disku v pc.
Děkuji.

na 99% bys měl mít OneKey recovery (černožlutá ikonka) - napiš to ve startu windows,určo to najde..., u Lenovo to bejvá snad vždycky, divil bych se,že nový notebook to nemá...není nic jednoduššího než system přeinstalovat tímto zpusobem,nepotřebuješ k tomu nic, jen deset minut času a párkrát kliknout dle postupu ;) Jedná se o tu prostřední položku "Obnovení systému".