Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jdenoducha HTTP stranka - nepomuže někdo.

Zdravím.
S HTTP nemam žadne zkušenosti ale měl bych prozbu.

Potřeboval bych 1 www stranku.
Nahoře 2 vstupní pole vedle sebe a tlačitko.
Při kliknutí na tlačitko by se obsah těch 2 poli uložil do te stranky.
Nepomuže někdo zkušeny.
Pro mně by to znamenalo par dní študovaní.
Pro profika par minut u svačinky.
Děkují.

S http to nema nic spolocneho, je to html(php) a hladaj an googli formulare. Pripadne prejav aspon trosku snahy riesit svoj problem a necakat, ze to niekto spravi za teba cele (preco by mal?).
Ono prave snaha sa ceni a my sa tu snazime pomahat predovsetkym ludom, co sa snazia a narazia na problem, s ktorym si nevedia poradit.
Pokial chces, aby to niekto spravil za teba mozes vyuzit nase platene sluzby na it.poradna.net, kde ti to spravime na mieru aj s vysvetlenim, takze to v skole dokazes obhajit.

IQ37 děkují, to je to co hledam

<form action="/html/tags/html_form_tag_action.cfm" method="get">
First name:
<input type="text" name="first_name" value="" maxlength="100" />
<br />
Last name:
<input type="text" name="last_name" value="" maxlength="100" />
<input type="submit" value="Submit" />
</form>

Jak však docilím toho aby se to ukladalo na tu stranku po kliknutí na tlačitko?