Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s OUTLOOK 2013 - pošta se najednou nezobrazuje, nutno restart účtu

Zdravím,
zkusím popsat moje trápení s outlookem 2013, doufám že někdo odkryje tuto banalitu.

Mám v Outlooku 2013 (W7) zadaných asi 4-5x GMAIL účtů s kterými normálně pracuji.
Na mailu s kterým pracuji nejvíce mám nastaveno jako výchozí a to i jako datový soubor výchozí.

Jednou za 2dny se mi stane že mi najednou pošta po kliknutí na "DORUCENA POSTA" zmizí, v příchozí poště je NULA zpráv a ukazuje se hláška "nenašli jsme nic co bychom tu mohli zobrazit" řeším to tak, že účet odeberu a přidám jej znovu, pošta se znovu načte dokud se nestane "něco" na co nemohu přijít :D

Co to může být za error? nesetkal jste se s tím někdo?

asi by to chtělo zkusit něco jiného než tu parodii na poštovního klienta.

Nepíšeš, zda používáš POP3 nebo IMAP (tipuju ten IMAP), pak by to mohlo být i nekvalitním připojením.

Ne že by byl TB bez chyb (např. určité omezení na velikost souboru databáze), ale některé jeho vlastnosti (např. parádní podpora kompletní migrace účtu na jiné PC pomocí programu mozbackup) jsou prostě famózní.