Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem propojení wifi routeru a AP

Ahoj,
chtěl bych požádat o radu jak propojit wifi router a AP.
Wifi router mám Edimax BR-6204wg od něho mám natažený UTP kabel k AP wireless ( D-link DWL-G700).
Zajímalo by mě co a jak musím nastavit a dále jak mají být kabely do koncovek podle barev ( kleště mám).
Děkuji

Ne, tato otazka byla polozena, abychom zjistili, jestli mas nastavenou IP adresu ze stejneho rozsahu jako AP, bez toho se na nej nedostanes.