Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Acer Aspire One neberie win 7

Zdravim,
mam taky problem že: kupil som acer aspire one z predinstalovanym linuxom. Chcel som to preinstalovať na win7 čo sa mi aj podarilo lenže po prebehnutí instalacie sa book normalne restartuje a potom to vsetko postoji na uvodnej obrazovke kde je logo ACER a dookola sa to restartuje. Skusal som to nekolko krat instalovat menit particie dickov aj ho nechat cely a nic, stale to iste, dal som tam disk z mojho booku a uplne to iste do windowsu sa ani nepokusi dostať. čo moze byť chyba?
Som uz zufaly trapim sa s tym od vcera a ziadny výsledok, ked som dal z toho noveho booku disk do mojho pc a nainstaloval win 7 tak to pekne spustilo a islo na nom, ked som disk dal s5 do toho noveho booku zas to iste a acer logo dookola,. skusal som aj biose menit nastavenia aj ked ich tam neni vela ale skusil som,... jedine co hned islo je disk kde je win 7 starter, to spultil ten book hned a nerozumiem tomu ze preco nie aj ostatne win7 .....

Pomozte prosim :(

kupil som acer aspire one z predinstalovanym linuxom

Ostal tam Linuxacky zavadzac.

je treba nabootovat z instalacneho DVD (Win7), dostat se do prikazoveho radku a postupne zadat tyto 3 prikazy:
bootrec /rebuildbcd
bootrec /fixboot
bootrec /fixmbr

restart a uz Ti to nabootuje.