Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno HTC Desire X vs. Nokia Lumia 620

Dobrý den. Který z těch dvou by jste doporučili?

Využívám stále: telefonování, sms, internet - komunikace (FB, skype, WhatsUp, gmail atd.),mapy, navigace, hledání na webu
Využívám občas: pořizování fotografií - videa
Nevyužívám nikdy: přehrávání muziky, hry
Cena: není podstatná (výběr telefonu k tarifu "zdarma")

Z nabídky jsem se pozastavil ještě nad HTC 8S, Samsung Galaxy Ace2 a Sony Xperia Go, ale ty do užšího výběru neprošly (jen pro případ, kdybych v tomhle chybil.

Vzhledem k tomu, že mám HTC wildfire S je jazýček vah spíše opět u HTC. Jediné, co mi na wildfireS vadí, je menší paměť, což DesireX má trochu lepší. U Nokie mě zajímá offline navigace (cestování mimo republiku - po republice mi vyhovuje skvěle online navigace co V HTC mám). Od Nokií mě každý za poslední dobu zrazuje, což pomyslný jazýček vah taky kloní k HTC. Opravdu jsou ty Nokie takové zlo?
Díky

zdarma veskere co pouzivaji open street mapy, treba:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com. mapfactor.navigator
https://play.google.com/store/apps/details?id=net. osmand
https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.a ponia.bor3.czsk

Bude toho asi vic, nehledal jsem - mam v mobilu tyhle. Jde si pripadne do Be On Road dokoupit mapy placene, kdyby openstreet nevyhovovaly. Nebo koupit treba neco z placenych navigaci. Je z ceho vybirat. A to plati nejen pro navigace - ale vseobecne, v srovnani s nejakou wokenni nokii...

Lumia jednoznačně. Nenech se zmást širokou masou chytráků, ale dej čistě na zkušenosti, ptej se lidí co mají zkušenosti s oběma systémy.
Pro tvé potřeby co píšeš, dle mě jasná volba 620, ale jak říkám, vyzkoušej obojí a rozhodni podle sebe.