Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem instalace Windows

Při instalaci Windows z CD se objeví ,,spustte instalaci W libovolnou klávesou,,
Mám USB klávesnici a to mi nejde , je nějaká rada ,abych nemusel připojit klasickou klávesnici?Třeba nastavení v BIOSU?Díky.

je nějaká rada ,abych nemusel připojit klasickou klávesnici

no ja bych v live linuxu (knoppix, gparted) odstranil vsechny odddily na HDD a PC by automaticky bootoval z DVD mechaniky, jenze tohle reseni neni pro PC zacatecnika, tobe radim pripojit klasickou klavesnici