Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejde mi spustit nic jiného než Opera a to jen přes start

Moc vás prosím o pomoc,protože už fakt nevím co s tím.
Nejde mi spustit nic jiného než Opera a to jen přes start,když spustím něco jiného ať už to je v disku C,nebo E,oběví se mi:Systém windows nemá přístup k určenému zařízení,cestě nebo souboru.K přístupu k položce nemáte pravděpodobně patříčná oprávnění.Na tomto PC je jen jeden účet.

Tak si skontroluj v pravy klik na nejakeho zastupcu - vlastnosti, ze kam presne ten zastupca odkazuje (je to tam tusim hned na prvej karte napisane, polozka "Ciel") a skontroluj si ze na spravnom disku (C: alebo kam odkazuje zastupca) mas tu konretnu zlozku a ten konretny subor a ze sa do tej zlozky vies dostat.
Trebars si si len omylom premenoval zlozku Programy na iny nazov apod.
Ak nie tak si vsimas ze do ktorej podzlozky tam sa nevies dostat a skontrolujes napr. pravy klik - zabezpecenie ze jak su nastavene opravnenia. Mohol ti posahat opravnenia trebars nejaky vir alebo chyba pri zapise do registry (kvoli nejakej HW zavade) apod.

A jeste nam prozrad, co jsi delal pred tim, nez to prestalo fungovat.
Hral sis se zalozkou zabezpeceni na disku nebo adresari? Nebo jsi pouzil nejaky program na cisteni a zrychleni PC?
Ty otazky jsou kvuli tomu, abychom ti mohli poradit, jak to napravit.