Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem FAIL BOOT WIN

Zdravím
Při požití linux. programu z USB flashdiscu a následném odpojení a restartování PC přestal bootovat pevný disk.
Po zapnutí PC mi naběhne bootování hdd, a nesepne se ani když dám stav nouze, ani poslední známá funkční konfigurace, proběhne logon z oken oběví se myš, a následně po pár sekundách zamrzne a restartuje se. Při bootovacím CD win7 se mi stane to stejné akorát s logem windows a bez restartu. Nenačte se nic. V BIOSU jsem e mdal defaultní nastavení, poté first boot from HDD second from CD drive, efekt byl ale úplně stejný. Zkusil sem zapnout i s jinou Grafikou, a postupně i s Ramkama, ale opět stejné. Jediné řešení co mě napadá je přez USB rámeček naformátovat HDD a potom následně nainstalovat nové okna. Pokud budete mít lepší nápad než já tak budu rád za radu. Děkuji

Odpoj HDD od dosky a nabootuj tu instalacku. Dostanes sa kam?

P.S> neni nutne nic strkat do ramecku, najprv musis zistit ze v com je vlastne problem. AK je problem len na disku tak ho vymazes trebars killdiskom z UBCD apod (staci prve 1% a potom Esc)

Začne klasické bootování z DVD všechno ok, a při načtení bootdisku se zapne jen background z instalace, můžu jezdit jen myší, ale další okno s pokračováním se neoběví, zkoušel jsem tam dát i Okna s Vistama, ale efekt byl stejný, takže CDčkem to asi nebude...

Odpojil si VSETKY harddisky od zakl.dosky a stejne to dalej nedojde jak po prazdny background? Skusil si to nechat 15minut na tom prazdnom backgrounde ci sa to nespamata?
V BIOSe mas SATA mode jak? Skus len tak na test IDE mode.
Inac mas tam nejaky HW problem otazka ze co, tazko povedat nieco na zakl.doske je asi v haji, alebo nejaky HW.

BIOS tam nahodou nikto neskusal flashovat alebo co si robil predtym jak to este slo?