Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak silný zdroj?

chci si tunit kompl ale nevim jestli to zvladne mam 350w ale znackovej pry ma vic nez je napsano.uz mam 4 svitici vetraky a dva neony grafiku 256mb hdd 160gb procesor 2,4 athlon 512mb chci si doukoupit podsvicenou podlozku pod mys,chladic grafiky,lcd displey na teplotu procesoru jeste je moznost ze si spojim zdroje vim jak na to.dekuji za odpoved na email S.h.a.r.k.y@seznam.cz

[mod]Upraven titulek, původně "zdroj."
Odpovědi na e-mail nezasíláme, toto je veřejná poradna. (host)[/mod]

Nejvic si bere procesor a grafika, ale co mas za grafiku jsi nenapsal, nicmene podlozka pod mys a chladic grafiky snad nejsou takova zatez a LCD ti zdroj nezatezuje vubec.
Takze vyzkousej a uvidis. V nejhorsim se ti PC pri loadu do windows nebo pri zatezi nejaky hry restartne.

mohl bych se taktez zeptat co bych mel mit za zdroj? - deska 570 sli, grafarna 256 -pasivně chlazená oboje gygabit, amd 4200+ x2 64, 1gb ram, uvažuju o přikoupení stejných --kingston 533 dual, 2x sata disk, 1xata disk, 1x mechanika dvd-rw lg - h22l

jinak drive jsem mel 1600+, 1gb ram, 4xhdd, dvd rom, cd rw na 235w zdroji, a při čtení nebo vypalování se zdroj poměrně zahřál, když jsem používal veškreé mechaniky a vytěžoval pc na max - nevím jak je to mozné, ale na ten zdroj jsem jel přes 5 let. pak vyhořela deska a já koupil nový pc, a nemám ještě zdroj - uvažuji o fortronu 350w, alenevím zda je dost silný, ale nechci mít účty az elektřinu nehorázně vysoko