Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hladanie notebooku

Ahojte,
zaujímalo by ma, či existuje hotový noťas, ktorému by nechýbalo nič z:
Procesor: Intel Core™ i7-3630QM
Grafická karta: Nvidia GT 650M (GDDR5)
OS: Win8 SK
HDD: 1 TB (7200 ot./min.)
Klávesnica: slovenská QWERTY, podsvietená
Ramka 8GB
Obrazovka: 16 a viac palcov

Vždy totiž narazím na to, že niečo chýba.
A limit peňazí do 40 000 SK t.j. cca 1350 eur.
Ďakujem predom za záujem chlapi a žienky^^
Zmena predmetu, pôvodne: Jana (los)

A potom tí z Intelu sú špiny, lebo vydajú novší procesor takmer až na ten jeden (teraz sa tu dozvedám, že zanedbateľný) parameter, ktorý je rovnaký ako starší? Marketing?
Lebo ak sú tie procesory rovnaké, tak ďalší krok na výber z tých dvoch nb je ktorý má vyššie RPM?