Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak se dostat k datům z oddílu, kterej najednou neexistuje

Dobrý den... klekly mi wokna, na čemž by nebylo nic hroznýho, kdybych měl zálohovaný data. Bohužel jednou se to kouslo, od té doby to nenaběhne po úvodní obrazovku "windows" a když tam dám instalační CD Win 7, tak mi to hlásí, že není co inovovat, prostě tam ten oddíl s poškozeným operačním systémem není. Ubuntu live cd o něm taky neví.

Takže, ví jak se někdo dostat k těm datům?

BTW: Používám True Script na zašifrování počítače... myslíte, že by to mohlo mít vliv?

Ta děkuji i za těc pár neotřených rad :) Bootovacím CD TS sem dešifroval eclej disk, vytahl HDD, šoupl ho do druhýho počítače a už zalohuju data, takže ten TS není zastakový zlo, pokud máte bootvací CD... :)