Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC po startu a prihlasení vytuhne

Zdravim, mam takovy problemek ze po startu PC a prihlasení do WXP vse vytuhne, mys se hybe a svetylka klavesnice CAPS, NUMLOCKT atd. jdou zap/vypnout ale ikony na plose nejdou odkliknout, ani dolni lista hlavniho panelu se neobjevi, PC na nic nereaguje a je nutny reset nebo vypnuti tlacitkem. Je uplne jedno jestli je pred tim pocitac studeny, stava se to i po restartu. Kdyz pak ale nabehne tak slape dobre a zadny problem uz nikdy neni.
Je to postarsi comp s deskou GA-6OX ale kondenzatory po zbeznem prohlednuti vypadaji normalne. Poradte, dejte typ co to muze zpusobovat, predem dik.

Nejaka sluzba alebo samotny proces explorer zostane visiet, mozes otvorit spravcu uloh cez ctrl-alt-del? Ak ano skus odstrelit proces explorer.exe, prip ho znova spustit (je tam na spustenie procesu tusim v menu polozka).
Alebo tam mas vir (tie sa tiez spustaju pri starte :)

Moze byt aj problem s diskom alebo ram alebo s nejakym dalsim HW, prip. s ovladacmi k niektoremu HW, tazko povedat. Skus spravcu uloh. Ak tam budes vidiet ze v tom problemovom pripade nejaky proces zere 100% CPU, daj vediet ze ktory.

P.S. nemas na ploche nejakych zastupcov na sietove disky / programy spustane priamo zo siete / subory na sieti apod.?