Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozjedu na tomhle dobre hry? (gta IV, Far cry 2, COD BO2)

Hci koupit levnejsi pc na trochu zabavi...ale newim jestöy to rozdupe, a vy mi urcite pomuzete ;)

PC hardware

Procesor Intel P4 HT 3200 MHz
- Zalman CPU Cooler
- Pamet 2 GB DDR2 533 MHz
- Motherboard MSI 945P Neo2-F
- Grafika Club 3D GeForce 8500GT Silent
- HDD 250 GB Samsung HDD
- Nexus 400w Proud
- LG CD/DVD RW
- 12cm chladic
- Windows XP

-Dekuji predem

Neposlouchej ty chudáky co ti zde píši, že to nepojede. Pojede ti to na min detaily, plynule. Mám 1,5gb ram,1,9ghz dual core,nvidia geforce 8500gt a rozjedu to v klídku,jako Cod mw 3,gothic 4,dead space 3,bordelands 2. Sice na nejnižší, ale jo.