Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kombinování pamětí RAM s rozdílnou latencí

Ahoj, nevite nekdo zda li by vadilo kdybych mel dualne dva moduly DDR 400MHz dejme tomu s latenci 2.5 a k nim hodil opet dve DRR 400MHz s jinou latenci ?
Zapomnel sem totiz jakou maji latenci puvodni operacni pameti a nemam k tomu papiry :-[

[mod]Upraven titulek - původně "Typ OP" (host)[/mod]

Ničemu to nevadí, výkon bude omezen těmi pomalejšími RAMkami. Jde jen o to, aby se spolu snášely ty moduly mezi sebou a byly kompatibilní s deskou. Při obsazení všech čtyř slotů taky nemusí být zaručen dual channel...

Jinak parametry tvé původní RAM by měl umět vypsat např. Everest, Sandra, ctSPD a podobné utility.