Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC vytižení na 100%

Zdravim,

mam takovej problem, jakmile zapnu pc bez jakehokoliv spusteni nejake aplikace vytizeni cpu okamzite 100%. Provedl sem nekolikrat reinstal windows s kompletnim formatovanim disku. Nevite nekdo cim by to mohlo byt?

Od toho je Správce úloh, kde je vidět, který proces zatěžuje CPU.
Pravé tlačítko myši na Hlavní panel...