Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lg KP500 problem se zvukem

Zdravim mam problem s telefonem lg kp500 moje mala dcerka si hrala s mim telefonem a prestal fungovat zvuk. Zkousel jsem i restart telefonu a nic a kdyz nekomu volam tak on me slisi ale ja jeho ne. Prosim o pomoc.

Hlasitý reproduktor taky nejde? Je funkční jen při hovoru, jak jej zapnout najdete v návodu.
Mimochodem: vůbec (narozdíl od vás) netušíme, co se s telefonem dělo, jestli jste měl aktivní zámek kláves, jestli když jste přišel z kuchyně, bylo na telefonu otevřené menu Nastavení, atd.

Dobrý den, mám stejný telefon jako vy a nastal u něj se zvukem tentýž problém...chtěla bych se jen zeptat, zda se vám podařilo telefon nějak opravit, případně, zda se s tím dá vůbec něco dělat. Děkuji moc :)