Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Šmouhy na LCD monitoru

Dobrý den,optám se,sestavil jsem dětem nové PC,a od počátku na monitoru LCD plynou od shora dolů jakoby šmouhy či vlny sice téměř neznatelně,ale přesto rušivě.Neporadíte někdo,zda je odstranění možné jen v nějakém nastavení?Děkuji

Pricina bude pravdepodobne ve zdroji. Nedostatecne vyhlazeny stednosmerny vystup ( predpokladam, ze monitor ma vnejsi zdroj ).. Toto by vsak zdroj delat nemel a je predpoklad, ze se to casem jen zhorsi, protoze ten "nacaty" kondenzator jeste vic odejde. Doporucuji vymenit zdroj pripadne reklamovat.