Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kvalita mobilu

Dobrý den chci si koupit mobil za 3200kč našel jsem jeden a našel sem si prodejnu kde je skladem ale chci se zeptat jak je na tom s kvalitou lg.
mobil chci lg optimus e730 sol tak se chci zeptat na kvalit .
je mi 13 let tak doufám že mi bude stačit .
díky za radu.

Nenasel? ja to nasel za 20 sekund :-D

Optimus Sol vlastnim, behem cca roku pouzivani se nevyskytl zadny zasadni problem co se tyce kvality zpracovani ci nestability systemu (puvodni odporne prostredi UI 2.0 bylo nahrazeno Go launcherem) Ultra Amoled je parada, dnes je jiz ale tento model za zenitem, je treba si uvedomit ze LG-E730 byl predstaven na podzim roku 2011, nicmene za ty penize rozhodne lepsi volba nez nejaky Mini apod. pokud tedy nekomu nevadi stary Android 2.3.4. Bohuzel LG co se tyce podpory tohoto a i jinych modelu aktualizace systemu zcela odepsalo, no ale starsi verze Androida...jak se to veme, ja osobne vlastnim jeste Samsung s ICS az zas tak propastny rozdil bych nevidel, zalezi jak kdo co preferuje.

Jeste bych doplnil ze kvalita porizenych fotek a videa je velmi podprumerna, nicmene je to pouzitelne, ale k normalnimu foceni ja osobne pouzivam jine hracky.