Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zpomalený notebook

Zdravím,
dnes ráno jsem pustila noťas a zjistila jsem, že nic nefunguje. Nemůžu otevřít internet (nenačte), ani nic jiného. Když se pokusím cokoliv rozkliknout, tak se mi jen zobrazí načítání a když to po pár minutách vzdám a snažím se spustit Správce úloh, tak mi to napíše chybu a nic se nestane.
Notebook je asi 8 měsíců starý a mám na něm Windows 8.
Nějaké parametry:
CPU: IntelCore i7-3630QM
VGA: Nvidia GeForce GTX 675/ 2GB GDDR5
RAM: DDRIII 8GB (4GB*2)
HDD: 750GB 7200RPM

Podobný problém se mi stal nedávno. Bylo to tím, že jsem ho měla přecpaný, jen 30GB volného místa. Stačilo něco vymazat a vše bylo ok teď mám ale nějakých 100GB volných takže nevím, zda by smazání nějakých dat mohlo pomoci. Přesto jsem se ale snažila spustit PC Cleaner, ale jak říkám, nenačte mi vůbec žádný program.

Prosím poraďte, nevím co dělat a do servisu se mi s tím moc nechce, protože tam si to nechají sto let, takže kdybych mohla něco udělat sama.

Budu ráda za každou radu

Žádné chyby nepíše. Jen když se pokouším něco otevřít, čímž se totálně zasekne a pokouším se spustit Správce úloh, tak se zobrazí tabulka:

Nazobrazují se možnosti zabezpečení a vupnutí
Procesu přihlášení se po stisknutí Ctrl+Alt+Delete nepovedlo zobrazit možnosti zabezpečení a přihlášení. Pokud systém windows nereaguje, stiskněte Esc nebo počítač restartujte vypínačem.