Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Firefox se po zapnutí PC sekne a nespustí se

Nainstaloval jsem si nejnovější firefox ale jakmile ho spustím tak se freezne a dál se nic neděle - jediná možnost je ručně ukončit firefox.exe. Toto musím udělat třeba 4x a poté už se firefox normálně spustí. Verze 12.0 funguje normálně a nefreezuje se. V čem může být chyba? OS Windows XP Home SP 3 - legální.

Smazal jsi při tom "reinstalu" i složku s profilem Firefoxu? Pokud ne, udělej si nový profil - viz. odkaz výše.