Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou starší RAM ?

Dobrý den. Moc prosím o radu ( i pomoc ). Sehnal jsem starší PC, ale má jen 256 MB RAM. Dočetl jsem se, že MB může být osazen až 1GB RAM ( nebo 2x 1GB ?). No jo, ale jaké tam vlastně mám shánět, už se mi z toho točí makovice. Sehnal jsem, ale neodpovídala specifikace PCI.

MB :Shuttle MV42 (N), sloty : 2 SDR DIMM, 2 DDR DIMM

Ani si nejsem jist, zda tam nemohu dát 2x SDR a 2x DDR ..... a jaké vlastně. A kde je sehnat, nebo koupit jiný MB s vyšší pamětí RAM ? Ach jo.

Moc děkuji za radu zkušených ! :-)

Zdeněk ( odstraneny email nech nemas spam (MM..) )

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Preictas si jaku tam mas teraz je to na nej napisane a pridas stejnu. Alebo tu co tam je teraz vyhod… poslední
MM.. 24.05.2013 10:14
MM..

Preictas si jaku tam mas teraz je to na nej napisane a pridas stejnu. Alebo tu co tam je teraz vyhodis ak by to bola SDR a kupis v nejakom bazari nejake DDR. (ne DDR2, ne DDR3)
Kombinvoat SDR a DDR nejde. A DDR su rychlejsie takze ked uz tak by som pouzival DDR.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru