Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet Explorer neotvírá .... Win XP, SP2

Nazdárek ! Potkal se někdo s tímhle problémem ?
Normálne otevřu Explorer, většina odkazů funguje, ale když napíšu do Google text a dám vyhledat, tak můžu klikat jak chci, nic to nedělá.
Stejně se chová i Seznam.cz ve vyhledávání, a pak další stránky např. u obrázku s odkazem. Klikám jak o dušu ale jako by tam žádný odkaz nebyl.
Mám asi 14 nainstalované XP, včetně updatů, vše jelo perfektně, ale teď o víkendu vypadl ten explorer.

Jack

[mod]Explorer není to samé jako Internet Explorer - doplněno do titulku... (host)[/mod]

Tak jsem to vyrešil .... instalace Firefoxu :-D
Asi jsem ze staré školy, ale od počátku jsem (byl) věrný IE :x:
Doma mám na jednom PC Fedoru ale Firefox jsem používal z donucení.
Budu se muset podřídit :-D
Zase na druhou stranu... šeření, když něco přestane fungovat, tak si naistaluj něco jiného :-D to bych musel mít na to čas :-D