Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Příkaz na vypnutí PC nefunguje v omezeném účtu

Zdravim,
nevíte prosím jak udělat, aby příkaz na vypnutí PC (v příkazovém řádku shutdown -s, resp. shutdown -s -t) fungoval i v omezeném účtu? Napíše se mi:

Operace byla dokončena úspěšně.
Klient není držitelem požadovaného oprávnění.

Počítač se tedy nevypne.
OS je Windows XP Prof. SP3
Díky

Tak značím vyřešeno, funguje jak návod
- p. Fialy, tedy vytvořit .bat soubor s výše daným příkazem. Jen ještě otázka pro zajímavost, proč ten příkaz nefunguje u Win XP Home (schtasks není názvem vnitřního ani vnějšího příkazu)?
- p. Brtníka, jen se to oprávnění Vypnutí PC musí pro skupinu Users musí nastavit v: Vynutit vypnutí ze vzdáleného systému.