Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kontrast u Lcd

Ahoj
Myslíte že lepší obraz bude u lcd monitoru co má jas 300 a kontrast 700:1
nebo u monitoru co má jas 300 a kontrast 1600:1?
Někde jsem četl že tyto 2 parametry mají být v nějakém poměru ale nemohu to už najít.

A myslíte že když u monitoru bliká podsvícení na 100 Hz tak je to důvod proč ten monitor nekoupit?
nebude ten obraz nestabilní?
A myslíte že Lg je dobrá značka?

hele Acer nikdy ! Ani NB ani nic jiného. Nahoře ti někdo radil Samsunga do toho bych šel a tu tisícovku přidal. Jestli prostě nemůžeš přidat, tak ten Fujitsu Siemens je menší zlo. Jinak si stojím za svým do 10 tis. žádný LCD jen CRT. A 17" LCD při nativním rozlišení má malé písmenka , na to nezapomeň, aby jsi pak po koupi nepsal, že jsi si dal menší rozlišení a máš "máznutý" obraz.
edit. host ti to píše dobře "Zajeď si do Pelhřimova, ať víš do čeho jdeš" a vyber co lahodí tvému oku. Z profi hlediska prostě za ty peníze se nedá nic koupit.

Dete uz doprdele s CRTckama...nedam si na stul dvacetikilovou 19"krawu jen pro vas dobrej pocit...LCD rulezz, na bezny pouziti samozrejme LCD a pokud nedelam s fotkama,potrebuju realny barvy tak nejaky CRTcko muzu hodit do kose

[mod]Mirni se ve vyrazech. Diky. (JaFi)[/mod]