Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po "probuzení" je zpomalený

Dám notebook spát a když ho probudím a najedu na internet pracuje neskutečně pomalu. Když si změřím rychlost připojení, tak před tím mám kolem 80 000 kbit/s a po tak kolem 1000 kbit/s. Dám to zrestartovat, ale ani potom se to nerozjede. Tak to vypnu ůplně a zapnu a je to OK. Čím to bude a jak tomu zabránit ? Předem díky za radu

Ovladace chipsetu a LAN su nainstalene spravne z webu vyrobcu notebooku?
Ak ano tak este sa mozes pohrat v spravci zariadeni u sietovky pravy klik vlastnostia karta o powermanagemente, skusit zmenit tie nastavenia.
Je dobre mat vsetky updaty Windows. A tu verziu Windows ktory tam daval vyrobca a nie nejake ine verzie tam cpat. Ked nepomoze nic tak smola je to srot (BIOS, HW, apod).
Moze byt aj nejaky problem s routrom alebo kam to pripajas? Alebo mas nejaky skvely cinsky USB modem?

Zdravím, mám HP Pavilion g a v něm W7. Mám ho rok a půl a mám v něm všecho původní. Router mám TP-Link, stejně dlouho, a jsem připojený kabelem. Stává se mi to asi půl roku. Ze začátku jsem si toho moc nevšímal a přikládal jsem chybu provozovateli sítě. A pak mi to došlo, že se to stává, když dám notebook spát a po třeba půl hodině na něm zase dělám.