Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Klavesnica píše sama

Dobrý deň, mám taký problém. Dnes som si písal s kamarátkou, a približne o 2 hodiny neskôr mi klávesnica začala sama písať ten istý text, ktorý som písal s kamarátkou. To isté sa mi stalo večer, zase ten istý text (a tiež sa mi samo otvorila ponuka štart) všetko sa to stalo bez toho aby som sa nejako dotkol myši alebo klávesnice... Viete mi poradiť čo to môže byť? Ďakujem

To je součást Windows-kryptovací služba.Ale můžeš to zkusit vypnout,kdyžtak to pak zase zapneš nebo to po restartu naskočí samo.
http://www.google.cz/#output=search&sclient=psy-ab &q=cng+key+isolation&oq=CNG+Key+Isolation&gs_l=hp. 1.0.0l2j0i30l2.2357.2357.0.13979.1.1.0.0.0.0.95.95 .1.1.0...0.0...1c.2.14.psy-ab.z75i18UXjfQ&pbx=1&ba v=on.2,or.r_qf.&bvm=bv.47008514,d.bGE&fp=ac27f1f32 1129b56&biw=853&bih=510
Ještě koukni do msconfig-po spuštění,co tam máš.
Stejně si myslím,že je to nějaký trojan nebo keylogger.

CNG nevypinaj vobec to s tym nema nic spolocne a az to vypnes tak ti nepojde ten facebook vobec a nielen facebook.

V msconfig si mas vsimat kartu "po spusteni" ze co sa ti spusta spolu s windows

P.S> ja si zas myslim ze to je zas nejaka skvela featura facebooku ktoru si si tam kdesi v tom nezmysel aktivoval alebo nejak nainstaloval tam tie ich app skvele ktore ta maju udrzat pri tom aby si tam do tej facesomariny furt nieco pisal jak pako :D Nechapem ze to vobec niekto pouziva :) Myslim FB.

Tak tu genius utility odinstaluj (ovl.panely - software)
Jake su to normalne veci od microsoftu? Tie skvele antiviry co nic nezdetekuju tam nahodou tiez nie su?

Inac ak mas nahodou Windows Profesional alebo vyssi tak si deaktivuj remote desktop a skontroluj si pod sluzbami ci ti nebezi nejaky VNC server.
A prescanuj to v nudzaku tym superantispyware konecne.