Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HP mini - problém s WiFi připojením

Dobrý den, mám problém se svým notebookem HP mini. Nemohu se připojit k žádné WiFi-červený křížek přes Wifi připojení, Není k dispozici žádné připojení. Pokud jsem chtěla odstranit potíže-zjištěn problém: Systému Windows se nepodařilo automaticky zjistit nastavení proxy serveru sítě. Můžete mi prosím poradit, co s tím?

tajná verze windows.
tajný název programu nebo okna, kterým se připojuješ na wifi.
tajný obsah správce zařízení, který by měl vidět tvoji wifikartu. byla by vidět ve výpisu "ipconfig -all"
tajné nastavení spínače wifi - viz nějaká indikační ledka.