Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s externým HDD po pripojení na pc s Win. Vista

Dobrý deň. Mám problém s externým HDD ktorý som použival dosť dlho a brat ho požičal kamošovi ktorý ma na pc Win Vista (aneb win 7 ) a teraz mi na mojom pc s XP-čkom nezobrazuje subory ktoré tam boli a su lebo na tej Viste to ide normalne. Budem vďačky za akukoľvek radu lebo sa v tom moc neviznám. Ďakujem

nezobrazuje subory ktoré tam boli a su lebo na tej Viste to ide normalne

Tak to zkus připojit zpátky na Vistu,vytvoř tam novou složku a do té všechno přetáhni,třeba to pak půjde.A ten Recykler je v pořádku,to je Koš na tom disku.