Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nestahuje filmy

notebook asus mi nestahuje filmy.pokazde se ukaze neznama chyba site.a pritom signal tu je furt atd.nevite jakym tlacitkem se da ten notas nahodit jakkdyby uplne od zacatku jako kdyz ho koupite.zkusila sem stahnout i nove prohlizece ale nic

A ostatní datové soubory(tj.mimo filmy) odjinud to stahuje nebo taky ne?
Prohlížeč neuvádíš,tak se těžko poradí.Jestli to vyhodí okno pro stažení a spadne to až po chvilce,zkus použít nějaký download manažer,který umí navázat na přerušení a pokračuje po připojení dál.Musí to ale umožňovat i ten server.