Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem obnovení systému

Před chvílí jsem o soubor, který potřebuju zpátky. Jde ho vrátit nějak přes ten nástroj obnovení systému nebo bod obnovení, píše se tam že soubory zachová nezměněné tak si nejsem jistý jestli to pomůže, nevím jestli to vůbec jde poradte prosím rychle. Win 7

jo chybí,..
"Do koše jsi se koukal?" tak špatně na tom zase nejsem
vlastně nechápu kde je a mám dost nervy, mám rozbitou myš a děla mi někdy dvojkliky tak jsem ho musel nějak omylem vymazat sice to nechápu, ničeho jsem si nevšim, ale byl ve složce a teď není nikde, a když ho hledám ve windows vyhledávači najde ho to kliknu na něj a na umístění a píše to, že byl smazán nebo přesunut, že nelze nalézt a jestli chci smazat zástupce, že je k ničemu bla bla..

No to je nějaké divné.Dvojklikem to nesmažeš,pokud nedržíš Shift,jde to do Koše,proto jsem se ptal.A pokud hledání ten soubor najde a ten pak neexistuje,je to dost záhada.A vlastnosti toho zástupce ukazují stejnou chybnou cestu?Spíš to vypadá,že jsi ho někam přetáhl nebo nějak přejmenoval tou chybnou myší.Zkus dát hledat soubory změněné za 1 poslední den,případně dle přibližné velikosti toho souboru,třeba ho někde objevíš.Použít jinou dobrou myš jsi ještě nezkusil?

avicko nastrojem obnoveni systemu vratit nejde, musis to vratit nastrojem pro smazane soubory, napriklad ta recuva. pokud byl soubor na C: a pouzivas treba jen prohlizec, tak se na ten disk zapisuje a o soubor nenavratne prijdes, jako naschval windows prepisou to co bylo zrovna smazano a soubory smazane pred pul rokem na tom disku muzes klidne stale najit. jelikoz pises, ze jsi klikal ale nemazal, je taky mozne, ze sis soubor jenom prejmenoval nebo presunul nebo oboji, to uz se mi stalo taky.