Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno problémy s titulky

Čau lidi, mám problém co se týče vkládání titulků do filmů... takže stáhnu si anglicky film a CZ titulky.. všude se píše že to stači dat do stejne složky, se stejnym jmenem. No tak takový způsob mi de ale kdykoliv se pokusim tímto zpusobem nebo přímo přes přehrávač (vlc, Divx) tk mi to tam ty titulky dá ale všechny písmenka s diakritikou nebo co mi tam jsou nahrazená jinými nebo jakýmisi klikyháky no prostě treba - Víera jsem byl na obød=... napadá mě že to neni uspuzobený na češtinu a deje se mi to na všech kompech.. tk prosim kdo dokaze at poradi

nn problém byl ve verzi přehrávače... jak jsem se totiž dočetl (díky karle) vlc od verze 2.0.1 špatně zpracováva titulky. no takže jsem si stahnul v2.0.0 a fakčí spravně takže problem vyřešen!