Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Program: C:\WINDOWS\explorer.exe

Ahoj.
Při kliknutí na C: se objeví hláška

Microsoft Visual C++ Runtime Library

Runtime Error!
Program: C:\WINDOWS\explorer.exe
abnormal program termination

Stalo se po programu CCleaner v1.34.407

Již jsem dělal reinstalaci XP, sfc. Body obnovy jsou smazaný.

Prosím poraďte, WIN XP SP2

ako uz spominal Vladimir, bude to sposobovat najaka extension, mozno prave od CCleaneru. skus si cez internet options->program->manage add-ons najst extension, ktora bude mat v mene ccleaner(alebo nieco podobne) a tu disable-ovat. ak to potom bude ok, tak ju mozes odtial aj zmazat, alebo este existuje tool ma manageovanie shell extensions: shexview.html a urobit to odtial. mozno to sposobuje aj ina extension, tak skusat jednotlive disableovat a najst tu, ktora to sposobuje.

Móóóóóóóóóc děkuji VŠEM za radu.

CHODÍ

V IE jsem podle navodu IgoraKá (promiň, zdali jsem moc upravil tvůj nick) zakázal následující:
EMSIP Class
FDMIECookiesBHO Vlass
Java Plug-in 1.4.2_03
SearchAssistantOC
Shockware Flash Object
Spybot-SD Internet Explorer protection

Postupně budu odebírat a snad zůstane system stabilní.
Vzhledem k tomu, žě IE skoro vůbec nepoužívám, - Firefox , nechám Zakázáno tak jak teď to je.

Závěr:
Při instalaci CC Cleaner NEZAŠKRTÁVAT poslední políčko Integrace CC Clenaru do IE..
(Věděl jsem to, všude to píšou a já jsem pospíchal:.( )