Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem KMplayer, pretaceni dozadu - dlouho nechytne zvuk...

Casto pretacim dozadu v KMplayer, kdyz neco nepochytnu. Proto jsem si to nastavil na jump 2 sec. Ale stava se mi, ze pretocim treba 8 sec dozadu, tim ze to zmacknu 4x, a pak cekam takovy 5 sec nez to zacne mluvit zase. Docela me to stve, a rad bych aby to fungovalo lepe.
PS. jump to keyframe mam vyply.
Da se s tim neco udelat???
Diky za rady...

Ahoj, nejsem v tom sice odborník, ale z toho co jsem pochytil ve škole (když jsem tam občas byl), vím, že některý videa mají tzv(klíčový snímky). To znamená, že každý určitý časový interval vkládají audio stopu/video, možná právě skáčeš těsně za klíčový snímek.

Zkus video v jiném přehrávači.

To co jsem napsal ber s rezervou, nejspíš je to úplná kravina, ale za zkoušku v jiném playeru nic nedáš :-)

Tak si zas to jump to keyfranme zapni, potom to ide spravne?
Skus aj iny prehravac, on to prehravac teoreticky moze robit aj lepsie, ale vseobecne to je problem ptz sa musi na stream nejak zasynchronizovat takze ten jump na keyframe by mohol pomoct.