Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ja nutný AVAST ?

Ještě jednou prosím o radu.
Známý mně říkal, že si z notebooku můžu klidně AVAST vyhodit že stejně jen notebook zpomaluje ..
Není to blbost ?
A jakou by pak měl PC ochranu ??
Dík.
Marda

Antivir NENI ochrana PC. Ochrana PC neexistuje, teda okrem vypnut to a zaliat do betonu. Hlavny prvok ochrany ma byt vzdy uzivatel (resp. administrator co v domacich podmienkach je bohuzial uzivatel). Antivir je len pomocka. Mozes ju pouzivat, nemusis, mozes ju mat aj nainstalene a vypnute a obcas urobit scan v nudzaku, apod, ak dodrziavas urcite zasady bezpecnosti napr. vypnuty autorun, nepreliezanie cudzich diskov prieskumnikom, nespustanie ilegalnych natahanych SW z kadejakych skvelych ilegalnych zdrojov, apod.