Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Občasný restart PC - Chyba Kernel Power

Dobrý den,

chtěl bych vás poprosit o radu, už po několikáté se mi sám od sebe restartoval PC a nevím čím by to mohlo být, teploty mám v pořádku. V prohlížeči události jsem po restartu našel nějakou kritickou chybu Kernel Power. Už se mi to stalo po několikáté, jak je vidět ze screenu, tak nepravidelně, restartuje se to kdykoliv, to znamená i když PC není v zátěži. Bývá to nepravidelně, vždycky jednou za několik dní. Hledal jsem na netu ale kdo má podobný problém, tak mu to víceméně dělá pořád, mě ne. Grafickou kartu mám poměrně novou, ovladače ke grafice aktuální, provedl jsem čistou instalaci. Neví někdo čím by to mohlo být ?

Teploty v zátěži: http://www.sdilej.eu/pics/069ae53ec3723bfd2fbf17a5 aaf4ce4c.JPG
Prohlížeč událostí: http://www.sdilej.eu/pics/5750c270dd25833bf49fa5fa 3f67e829.JPG

PC:

CPU: Intel Q9550
MB: Gigabyte GA-EP45-UD3P
RAM: Kingston HyperX 4GB 800MHz
GPU: ASUS GTX660 OC, 2GB DDR5
Zvuk: Sound Blaster Audigy
OS: Windows 7 64bit

Díky všem za rady, můj problém vyřešil nový zdroj. Čekal jsem měsíc jestli k restartu PC dojde a nedošlo, tím pádem si dovolím tvrdit, že to bylo zdrojem. Ještě jednou všem díky a téma se může dát jako vyřešené.