Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Odesílání pošty v Outlooku Express

Můj poskytovatek Wi-Fi zkrachoval a není na něj žádné spojení.Co je však zajimavé, tak signál běží dál.Nevím však od koho jej přijímám a nevím jaké parametra dát do odesíláné pošty.Bohužel ji nemohu odesílat.Samozřejmě,že to funguje třeba ze Seznamu.
Má otázka zní:mohu zjistit od koho beru signál a popř.upravit parametr pro odesílanou poštu?
Dík za radu.

A původní nastavení SMTP nefunguje? Už i tak je to podivné, že jsi připojen a nikomu nic neplatíš, to nemusí trvat dlouho. Možná síť někomu přenechali a mají v tom bordel, špatně zabezpečené nebo podobné vysvětlení.

Každopádně jediné spolehlivé řešení v tomto případě bude rozjet vlastní SMTP server u sebe na počítači.