Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skládání nového PC

Dobrý den chci si poskládat nové PC a mám pár starých komponentů a mám návrh na nové..

Co mám doma,ze starého PC

CD-DVD ROM :LG GH22NP2
HDD :WD Caviar Green RS - 1TB
Seagate Barracuda 7200.10 160GB
Grafická karta:SAPPHIRE HD 5670 (512mb)

Chci nakoupit k tomuto,nejsem si jist zda to k sobě půjde proto žádám o radu
jestli to bud půjde nebo nakoupit jiné komponenty,
chci na tom převážně hrát a grafickou kartu koupím později o ní mi nepište.
Chci rovnou koupit 8smi jádro ,,nechci tak 3 roky dokupovat nic kromě Grafické karty..

Procesor :AMD FX-8320
Základní deska:ASRock 970DE3/U3S3
Zdroj :Evolveo Pulse 500W 12cm
Paměti RAM :Kingston HyperX blu 8GB 1600MHz
PC skřín :C-TECH Cavalier gaming

Neboli takto: http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?compareitems =_1RWO0VX81T0G1IF31U79

Cena nových komponentů CCA:8-10 tis

Wikan, "osmi jadro je nesmysl"jestli myslis hry pred rokem 2013 mozna, ale nikdo si nesklada PC aby hral stare hry.Precti si o hrach Next game.
Amd FX bude slabsi na hry Solo-Core.Pod Win8 stejne windows dokaze pouzit srdcy kolik potrebuje, zrejme si neco cetl.
Me pod rukama prosli vsechny FX cpu series a velka polovyna intelu, tak vim co ti pisu.
Fx8350 v Crysis3 prekonal quad i5 a je na stejne hranici i7