Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spam na gmail

Cca před rokem jsem si založil schránku na gmail tzv. pro strýčka příhodu. Název před zavináčem není úplně obvyklý. Nikdy jsem nikde tu adresu nepoužil a ani jsem mimo registrace na google nic z ní nepsal. Pouze abych o schránku nepřišel tak tam pouze cca 1 za měsíc až čtvrt roku nakouknu. Přesto tam je denně min 20 spamů. A to skoro hned od začátku existence schránky.
Spam je sice pečlivě odchycený filtry gmailu, ale jsou tam. A docela úspěšně jejich počet roste.

Docela by mě zajímal způsob, jak se takto "používaná" adresa může dostat do databází spamerů. Napadá mě jediný - někdo šikovný se podívat googlu do databází. Je ještě nějaký jiný důvod? Sniffing skoro vylučuju, jsem nezajímavý.

To mi pripada dost divny.
Ja mam na gmailu asi 10 adres, vsechny se forwardujou na jednu hlavni adresu. Krome toho se na tu hlavni adresu forwarduje i nekolik mych adres z ruznych ceskych freemailu a 4 domenove kose. A spamu mi chodi minimalne - max. 1-2 denne (a ty gmail spravne oznaci jako spam). A casto neprijde ani jeden.