Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skype - historie

Zdravím. Není to tak úplně problém, ale založil jsem na PC nový profil a po přihlášení na skype mi zmizely všechny staré konverzace. Nevíte prosím někdo jak to obnovit či kde to najít? Děkuji mnohokrát :)

Bohužel soubor mi program ani nenalezne, zkoušel jsem i soubor přemístit a stále nic.
-Popsal bych to asi takhle. Spustím program a sama už mi naběhla ve výběru složka mého účtu. Potvrdím a nic se nezobrazí. Zkoušel jsem i jiné složky a hledal jsem soubor main a nenalezlo mi ho...vůbec.

program jsem nalezl,

Máte namysli "soubor main.db jsem nalezl"?

Zkoušel jsem to otevřít pomocí posílaného programu, ale program tam nebyl

Tomuhle už vůbec nerozumím.

Pořád nevíme, co máte za Windows.
Postup: najít v PC původní soubor main.db, ukončit Skype, zkopírovat ten soubor do složky nového uživatele, spustit Skype.

Řešil jsem stejný problém a teď jsem jej vyřešil. Je nutno překopírovat ze starého profilu celou složku ..Skype\Skype_jmeno do jiného adresáře, kde není omezen přístup (např. do Dokumentů apod.), potom program SkypeLogView funguje bez problému.

Ahoj, já mám problém podobný. Po aktualizaci Skype mám historii pouze od doby té aktualizace. Ten SkypeLogView mi funguje normálně i z původního umístění, ale je v něm taky historie pouze od aktualizace. Na jiném PC je historie celá (také je tam Skype po aktualizaci).
Řešením asi je překopírovat ten main.db z jednoho PC na druhý, ale historie by měla být uložena i někde na serveru ne?