Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafický ovladač

Zdravím vás, chci si zahrát Battlefield play4free ale měl jsem problémy s připojením do hry.Na officialním fóru mi poradili stahnout nejnovejsi grafický ovladac. Grafiku mam Radeon X1600. Doted jsem mel offic. ovladac 8.2 a stahl jsem 10.2 na http://support.amd.com/us/gpudownload/windows/Lega cy/Pages/radeonaiw_xp.aspx?type=2.4.1&product=2.4. 1.3.13&lang=English po instalaci mi nefungovala grafika ve vetsine her. Pak jsem zkoušel verzi 9.3 ten stejný problém. Když jsem nainstaloval z5 stary ovladac 8.2 grafika u všech her šla. Tak neznáte někdo nějaké řešení aby mi grafika šla u všech her a měl nejnovější verzi ?

a chci se jeste zeptat je toto grafický ovladač?Nemohlo by to pomoci vyřešit můj problém ? http://www.omegadrivers.net/index.php?option=com_c ontent&view=article&id=480:amd-catalyst-drivers-12 8&catid=54:amd-news&Itemid=84

CPU AMD athlon ™ XP 2400+
CPU SPEED 2.00 Ghz
Ram 512 MB RAM
OS: Windows XP SP 2
Video card: ATI display adapter AGP (0x71C2)
-Pixel Shader version 3.0
-Dedicated Video RAM 384MB

A na AGP polepence sa musia stahovat ovladace z webu vyrobcu tej konkretnej grafiky. AMD neni vyrobca tej grafiky, tie ovladace od AMD nie su pre AGP karty.

P.S. a tvoje problemy s hrou mozu byt trebars ze mas malo RAM alebo staru kartu apod. Min.poziadavky hry si si uz pozeral?
P.S.2. omegy mozes skusit ked chces, ale moc sanci tomu nedavam