Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odinstalovanie

Dobry den . Dnes som si nainstaoval hru a neako mi nesla a tak mi kamarat poradil ze si to mam preinstalovat no a ja som to skusil ale neslo to ... pise Eror a ani nejde naspät nainstalovat ... Prosim pomozte :)

Normálne nájdem si hru v Ovládacom paneli/ programy a súčasti . Kliknem si na tlačítko Odinštalovať . Potom sa mi pita či chcem odinštalovať hru . Ja kliknem na tlačítko "Ano" . Po chvíľke mi vyskočí tabuľka . Na tabuľke je napísané Error . A je tam iba jedno tlačítko a to "Ok" . Kliknem naňho . Potom mi naskočí tabuľka . Tá istá ako keby som tu hru doinštaloval (posledná tabuľka) . Je tam iba tlačítko "Finish" . Ja naňho kliknem a nič sa nestane . Hra sa neodinštaluje . Pomôžte nejaký program alebo čo by som mal robiť . Ďakujem .

A to je tam fakt len slovo Error a ziaden dalsi text?

Ked to nejde odinstalovat tak si uz zrejme v minulosti instalatoru nejakym skvelym cisticom vycistil nejake dolezite informacie. V takom pripade musis bud odstranit rucne subory hry a aj zaznamy tej hry v registry, alebo hru nainstalujes nanovo na povodne miesto, a nasledne po restarte Win tu hru odinstalujes, alebo si najdes googlom nejaky iny odstranovac pre tu konkretnu hru/program