Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladače grafiky

Dobrý den, mám notebook hp pavilion dv6, 2 grafiky interní intel mobility HD 3000 a externí AMD Radeon HD 6770. Mám problém s ovladači na grafické karty, nainstaloval jsem ovladač na AMD kartu, nejdříve s tím byly problémy, ale pak už to šlo, restartoval jsem pc a vše bylo stále ok. Pak jsem počítač vypl, další den zapl a ve správcy zařízení se mi zobrazil žlutý trojúhelník a nechtělo mi to podporovat tuto kartu. Několikrát jsem to přeinstalovával, ale furt je to stejný, tak jsem dal přes win automaticky vyhledat ovladače, a dalo mi to z roku 2011/2009 už si nepamatuju :)

Zkoušel jsem to samé i u intel grafiky, ale když jsem upgradoval inteláckou, tak se mi ta AMD změnila na rok 2011 a zobrazil se mi tam ten čtvereček, nevim co si počít.
Můžete mi pomoct jak si tam vložit nový upgrade ?
Mám win7 Home Prem.

Dobrý den, dneska jsem upgradoval ovladač intelu, a všiml jsem si, že se mi upgradoval i ovladač u AMD, je to v pořádku ? To by mi pak vysvětlovalo to, že když jsem upgradoval Radeonku, tak tam byl problém a musel jsem downgrade