Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Píšu text a najednou nepíšu :-(

Mám stolní pc nerozumím tomu, ale když píšu jakoby to z okna vyskočí a dělá to zvuk jako když píšete bez kliknutí, tam kam chcete psát. A padá mi kvůli tomu mafie :-( Soustava pc je 2 roky stará 512mb grafická karta ATI radeon 4800. 2GB ram 32bit Pentium r dual core CPU e 5200 2.5 ghz To je jediný co o tom vím pomožte!

Může (ale nemusí) to být vadná klávesnice. Zkus si půjčit a pro pokus vyměnit.

Před nedávnem mi náhle zblázněná klávesnice zapínala klávesové zkratky z Usnadnění. Hororová zkušenost, protože jsem je předtím nikdy nepoužíval a neznal, takže mi bádání sebralo spoustu času.