Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno K některým z programů nemám oprávnění - Win 7

Zdravím. Problém je takový, že když chci nakopnout třeba Need for Speed World vyhodí mi to error že ke spuštění nemám patřičná oprávnění i když sem Administrátor..
Zkoušel jsem vypnout řízení uživatelských ůčtú, ale bezvýsledně.. Nějaké nápady?

P.S. - Ještě jedna otázka, jak se na Win 7 přihlásím na hlavního admina, když Ctrl + Alt + Del v přihlašovací obrazovce nefunguje?

chkdsk si uz urobil? Mas nejak posahany filesystem alebo co, tvoj problem nie su opravnenia. Tie si konieckoncov mozes skontrolovat v pravy klik na ten exe - zabezpecenie, uz som to pisal. Ma u neho prava kto na co?

Skus restartovat do nudzaku a zmazat ho tam

P.S. alebo ti to drzi antivir, odinstaluj antiviry uplne a vsetky