Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Výběr tiskárny

Zdravím, potřeboval bych poradit s výběrem nové tiskárny. Do teď jsem měl canon pixmu mp160. Podává mi to papír křivě, papír se zasekává a tiskne to tak nějak všelijak a už s tím nemám nervy je to starý krám a chci se ho zbavit (použiju ji jako skener, ten je v pořádku). Jen nevím jakou vybrat novou.
Někdy tiskneme 10 listů týdně, někdy 30. Jo a tiskneme i barevně.
díky

Doteď jsem ještě dotiskával zbytky barev, dneska ale chcípl podavač listů úplně. Čím ji mám nahradit?
Tedy je lepší koupit levnou laser barevnou nebo drahou inkoustovou?
A u těch tonerů zasychá barva pomaleji jak u inkoustových?
dík

Levná barevná laserovka má výhodu v tom, že nevyschne, ale provoz je hodně drahý.
Kup inkoustovku - doporučuji Epson WorkForce. Tisk je levnější než u levných laserovek. Mám ji doma a zatím se nestalo, že by zaschla. Za slušný peníz dostaneš rychlou síťovou tiskárnu s duplexem s minimálními náklady na tisk.