Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zčernává monitor(nevypíná se),pc běží dál -Spěchá

Zdravím,mám problém s monitorem.Dnes,zničeho nic(ráno ještě nebyl problém) mi začal zčernávat monitor.Cca každých 5-10 minut během jediného bliknutí(předím někdy jako mění jas-přeblikne na nepatrně vyšší,na nižší,vyšší a pak černo)
zčerná,ale nevypne se,pc běží dál (např film pokračuje).Monitor musím vypnout,zapnout a po chvilce je obraz zase v bliknutí zpět.
Zkusil jsem zatím vyměnit napájecí kabel od monitoru a datový kabel,problém přetrvává,jen interval zčernávání se možná nepatrně prodloužil.

V záruce by být měl,takže výměna.Jen mi šlo o to,abych jak blbec nevolal do dellu a nebylo to např něco v pc.Ale ted jsem připojil jinej monitor zaroven s tímto a ten nema problem,takže asi fakt monitor

dobrý den, mně se zas jednoho pekneho dne monitor vypl - teda zcernal, ale kontrolka sviti zelene, jako ze je zapnuty, takze elektrika tam jde, ale monitor se nezapne, obrazovka je furt cerna, kabely jsem zkontrolovala. neni nejaka klavesova zkratka, ze jsem treba neco zmackla a neco s tim udelala????
dekuji za odpoved!