Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zakryti IP adresy, nebo presmerovaní pres jinou IP

Zdravím, mám technický dotaz. Budu na týden v zahraničí a chtěl bych se podívat přes internet na českou TV. Jedná se o konkrétní sportovní přenos. Bohužel v zahraničí mi to minule ukazovalo, že sledovat vysílání přes net je možné pouze v CZ. Šlo by to nejak obejít, připojit se na nejakou CZ adresu a z ní teprve dál? Nemáte podobnou zkušenost?

Aha, no něco takového jsem myslel, žena bude doma, může si zapnout v tu dobu počítač, ale vůbec se nevyznám, jak to udělat, nejsem technický typ... Co a jak bych měl dělat na svém netbooku v zahraničí a co ona na notebooku doma..?

funguje to tak, ze niekto v CR to pozera na PC a streamuje do sveta
ak to dava ina televizia(napr. talianska), tak to niekto moze streamovat tiez (takze neuvidis s ceskym komentarom ale s nejakym inym)
Jednotlive streamy sa ale velmi lisia kvalitou, takze mozes mat stastie na kvalitny stream, alebo smolu na uplne nepozeratelny