Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová grafika vs pomalý PC

Zdravím, mám takový pracovní(nic moc) počítač:Celeron 2.55Ghz, 1GB DDR400, MSI pm8m-v a hooodně slabou grafiku GF4 mx440 64MB. Ale chtěl bych si zahrát i novější hry, tak uvažuji o koupi nové grafiky GigaByte MAYA GV-N76G256D-RH 256MB. Chci se zeptat jestli to má cenu(jestli, třeba counter-strike source na normal detaily pojede alespoň na 60FPS) S mojí starou grafikou jede na nejhorší dobře:-)

Counter-Strike: Source
Your system must meet these minimum requirements to be playable:

Minimum:

OS: Windows 98SE/ME/2000/XP
CPU: 1.2 GHz Pentium 4 or AMD 1200+ Athlon processor
RAM: 256 MB
Hard Disk Space: 7 GB available for full Steam
Video: 32 MB DirectX 7
Sound: Stereo Speakers/Headphones
Multiplayer: 56kbps internet connection

Recommended:

OS: Windows 2000/XP
CPU: 2.4 GHz+ Pentium 4 or AMD 2500+ Athlon processor
RAM: 512 MB+
Hard Disk Space: 7 GB available for full Steam
Video:128 MB DirectX 9
Sound: Stereo Speakers/Headphones
Multiplayer: Broadband Internet Connection

Takže myslím, že výměna grafiky určitě významně pomůže (nejslabší článek) a zahraješ si...