Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr herního notebooku

Dobrý den, rád bych vás poprosil o radu. Chtěl bych si koupit notebook v rozmezí 25 - 35 tisíc. Měl by být za tu cenu byl maximálně výkonný (abych na tom rozjel jak současné , tak budoucí hry v takové kvalitě, abych si je užil) a hlavně s velkou obrazovkou (kolem 16''). Pokud možno tak s co největší možnou výdrží baterie.

Děkuji mockrát předem za tipy :)

Tím nemyslím abych vše rozjel na plné detaily, na to mám doma stolní počítač. Myslel jsem tím, abych hry rozjel aspoň tzv. "na normal". A výdrž baterie samozřejmě co největší možná k předchozím požadavkům :)

Tzv. NB je delany bud na vydrz baterie nebo na vykon cimz mensi vydrz.
TIP-Na mensi hry ti bude stacit NB i3, i5 s integrovanym grafickym chipem v CPU min. HD4000
POZNAMKA- nezapomen ze kuprikladu GT640 v NB nebude nikdy vykona jako GT640 pro stolni pocitac

Ono je vůbec zajímavé, že když bych chtěl auto za 35 tisíc co jezdí 200km/h a zrychlení z nuly na 100 má za 5s a přitom spotřebu do 3 litrů, tak se mi všichni, co chtějí podobný notebook, vysmějí. Ale nepřijde jim divné chtít "herní" notebů za 30, který zvládá hry a přitom vydrží na baterky.